Jesteś tutaj: Oferta Produkcja konstrukcji stalowych

Produkcja konstrukcji stalowych

Realizujemy produkcję różnego rodzaju konstrukcji stalowych, zbiorników także ze stali nierdzewnej, form stalowych, zsypów, zsuwni, podajników taśmowych, przenośników kubełkowych i innych elementów konstrukcji stalowych na podstawie rysunku lub ze wzoru.

Posiadamy bogaty park maszynowy (wypalarka plazmowa, maszyny CNC, tokarki, frezarki, spawarki, piły taśmowe i szlifierki), dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Komu i do czego potrzebne są konstrukcje stalowe?

Stal jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie, przez co znakomicie nadaje się do wykonywania z niej najróżniejszych konstrukcji. Od mostów i szkieletów budynków, przez konstrukcje pojazdów i maszyn, aż po elementy wyposażenia hal. W firmie Piadrem mogą Państwo zamówić wszystkie potrzebne konstrukcje stalowe, dostarczając nam ich gotową dokumentację techniczną lub zlecając jej opracowanie wraz z projektem. Naszymi klientami są firmy z całego kraju i Europy, działające w branży górniczej, przemysłowej, produkcyjnej, logistycznej i rolnictwie. Wybierając właśnie nas jako realizatora konstrukcji stalowych, stawiają na wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm działania.

Jakie konstrukcje stalowe produkujemy?

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj konstrukcji stalowej, bez względu na wielkość, formę, kształt i gatunek stali. Tym niemniej poniżej wymieniamy te rodzaje konstrukcji, które są najczęściej u nas zamawiane.

 • Konstrukcje stalowe
  Wykonujemy potrzebne konstrukcje stalowe dla maszyn, urządzeń, osprzętu, a także na podstawie dostarczonych nam wzorów lub rysunków.
 • Zbiorniki stalowe
  Stalowe zbiorniki o różnej pojemności na różne cele – w tym przeciwpożarowe, dla branży spożywczej i przemysłowej. Produkujemy także zbiorniki ze stali nierdzewnej.
 • Formy stalowe
  Różnej wielkości formy stalowe dla wtryskarek, branży budowlanej i produkcyjnej i na indywidualne zamówienie. Formy produkujemy z gatunków stali odpornych na odkształcenia.
 • Zsypy i zsuwnie
  Konstrukcje przeznaczone do bezpiecznego opuszczania przedmiotów z góry na dół, przy wykorzystaniu siły grawitacji.
 • Przenośniki taśmowe i kubełkowe
  Konstrukcje tego typu wspierają procesy produkcyjne i magazynowe, odpowiadając za płynne transportowanie produktów.
 • Pozostałe konstrukcje
  Jesteśmy otwarci na wszystkie zlecenia i nie obawiamy się trudnych wyzwań, stawiając czoło najtrudniejszym projektom.

Jeszcze Nie Jesteś Zdecydowany?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Jak produkowane są konstrukcje stalowe?

Do wykonania konstrukcji stalowych wykorzystujemy odpowiednie gatunki stali, charakteryzujące się wymaganą wytrzymałością. W produkcji tego typu konstrukcji niezbędne są profesjonalne narzędzia, w które nasz park maszynowy jest wyposażony. Zapewniamy również naszym konstrukcjom wysoką wytrzymałość na korozję i działanie czynników chemicznych. Elementy konstrukcji stalowych mogą być poddane cynkowaniu, galwanizowaniu oraz malowaniu proszkowemu na dowolny kolor. Do powstania każdej konstrukcji potrzebne są projekty techniczne i konstrukcyjne. Może je dostarczyć klient, a jeśli ich nie posiada lub są to konstrukcje autorskie, ich przygotowaniem może się zająć nasz zespół inżynierski.

Bogaty park maszynowy to niezawodne konstrukcje stalowe

Zamawiane u nas konstrukcje bardzo często muszą spełniać rygorystyczne normy i być wykonane z niezwykłą precyzją i dokładnością wymiarową. Aby to było możliwe, ciągle rozwijamy swój park maszynowy. Na chwilę obecną można w nim znaleźć następujące urządzenia.

Wypalarka plazmowa

Urządzenie pozwalające wypalać w stali dowolne kształty i elementy

Maszyny CNC

Urządzenia do obróbki skrawaniem sterowane numerycznie

Tokarki i frezarki

Ręcznie sterowane urządzenia do obróbki skrawaniem.

Spawarki, piły, szlifierki

Pozostałe urządzenia niezbędne w procesie obróbki i łączenia stali.

 

Zadzwoń do nas

Tel: +48 32 225 20 02
Fax: +48 32 225 20 30

Wyślij wiadomość

Biuro: kontakt@piadrem.pl
Sprzedaż: kontakt@piadrem.pl

Siedziba firmy

PIADREM s.c.
ul. Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice

Piadrem

Jesteśmy producentem stojaków podpornościowych ciernych typu VALENT, stojaków hydraulicznych typu SHC oraz przenośników taśmowych dla górnictwa.

NIP: 2220880375
REGON: 241688142

Na skróty