Jesteś tutaj: Oferta Produkcja siłowników

Produkcja siłowników

Produkcja i remont siłowników hydraulicznych

Wykonujemy kompleksowe usługi remontowe siłowników hydraulicznych i pneumatycznych różnych typów i wielkości dla całej gałęzi przemysłu. Ponadto produkujemy nowe siłowniki według dokumentacji powierzonej przez klienta lub na podstawie otrzymanego wzoru.

Co to są siłowniki?

Definicja określa siłownik jako urządzeni wykonawcze, w którym energia czynnika roboczego jest zamieniana na energię mechaniczną ruchu postępowego, kątowego lub krzywoliniowego, nazywanego skokiem. Siłowniki znajdują szerokie zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, będąc montowanymi w maszynach i urządzeniach wszelkiego typu.

Kiedy potrzebny jest remont siłownika?

Siłowniki można podzielić na hydrauliczne, pneumatyczne i elektryczne. Wszystkie z nich działają w podobny sposób, ale inne jest źródło czynnika roboczego. Zależnie od wielkości, konstrukcji, użytych materiałów oraz warunków i intensywności użytkowania siłowniki mogą mieć bardzo różną żywotność. Objawem wskazującym na konieczność wykonania remontu jest ich nierówna praca, wyciekające płyny, niepokojące dźwięki słyszane podczas pracy siłownika czy całkowita lub stopniowa utrata wydajności. W wielu przypadkach siłowniki można poddać regeneracji, zastępując zużyte części nowymi. W przypadku ich braku na rynku, jesteśmy w stanie je dorobić we własnych warsztatach.

Produkcja siłowników od A do Z

Remont różnego rodzaju maszyn może być nieprzewidywalny i stwarzać dla nas nowe wyzwania. Jednymi z największych jest brak części zamiennych na rynku, w tym właśnie siłowników. Co w takim przypadku? Aby urządzenie przywrócić do dalszej pracy, jesteśmy w stanie wyprodukować niezbędny siłownik pod konkretne zamówienie. To trudne zadanie jest możliwe do wykonania dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu, na które składają się nowoczesne urządzenia do obróbki skrawaniem, a także bardzo dobrze wyszkolona załoga inżynierów i operatorów z dużym doświadczeniem. Do produkcji siłowników stosujemy najbardziej wytrzymałe gatunki stali.

Jeszcze Nie Jesteś Zdecydowany?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Jak skorzystać z naszej pomocy w remoncie lub produkcji siłowników

Siłowniki w Państwa maszynie odmówiły posłuszeństwa? Szukają Państwo firmy, która zdiagnozuje usterkę i ją naprawi lub dostarczy nowy siłownik? Do tej pory nie udało się znaleźć firmy, która podjęłaby się tego zadania? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu z nami.

Wyślij informację

Przekaż nam informację dotyczące siłownika lub maszyny, w którym jest zainstalowany. Może to być nazwa i model urządzenia, zdjęcie tabliczki znamionowej, skan dokumentacji technicznej lub zdjęcie maszyny.

Sprawdź naszą ofertę

Przygotujemy dla Państwa ofertę obejmującą naprawą lub produkcję nowego siłownika wraz ze szczegółowymi warunkami współpracy i realizacji zlecenia. Po jej akceptacji przygotujemy umowę na remont.

Realizacja zlecenia

Kiedy umowa na remont siłowników zostanie podpisana, przystępujemy do pracy. Działamy kompleksowo, oferując np. demontaż uszkodzonego siłownika, jego transport oraz wiele innych, dodatkowych usług.

Dlaczego warto nam zaufać

Piadrem to firma z bogatą i długą historią działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy setki remontów dla klientów ze wszystkich dziedzin przemysłu – od górnictwa, poprzez budownictwo, aż po rolnictwo i produkcję. Tak bogate doświadczenie pozwala nam wykonać każdy remont, nawet najrzadszych maszyn, w tym również produkowanych pod indywidualne zamówienie. Stawiając na nieustanny rozwój firmy i jej pracowników, systematycznie doskonalimy swój park technologiczny o nowoczesne urządzenia, gwarantujące najwyższą precyzję prary.

Zadzwoń do nas

Tel: +48 32 225 20 02
Fax: +48 32 225 20 30

Wyślij wiadomość

Biuro: kontakt@piadrem.pl
Sprzedaż: kontakt@piadrem.pl

Siedziba firmy

PIADREM s.c.
ul. Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice

Piadrem

Jesteśmy producentem stojaków podpornościowych ciernych typu VALENT, stojaków hydraulicznych typu SHC oraz przenośników taśmowych dla górnictwa.

NIP: 2220880375
REGON: 241688142

Na skróty