Jesteś tutaj: Oferta Naprawa suwnic i wózków widłowych

Naprawa suwnic i wózków widłowych

Remonty i przeglądy suwnic i urządzeń dźwignicowych

Suwnice oraz urządzenia dźwignicowe to urządzenia powszechnie wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, branży stoczniowej, hutniczej, budowlanej i automotive. Odpowiadają one za transport poziomy i pionowy różnego rodzaju ładunków, zazwyczaj o dużym ciężarze. Ze względu na swój sposób działania i wykorzystanie, ich działanie wymaga maksymalnej sprawności wszystkich układów i podzespołów. Nawet najmniejsze awarie mogą doprowadzić do unieruchomienia suwnic, prowadząc do kosztownych przestojów w firmie. Aby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej i trwały jak najkrócej, remont należy zlecać sprawdzonym wykonawcom.

Kompleksowa obsługa suwnic, wózków widłowych i urządzeń dźwignicowych

Wykonujemy konserwacje, naprawy pogwarancyjne i przeglądy suwnic wszelkiego rodzaju. Przeprowadzamy także konserwacje i naprawy wózków widłowych, wciągników, żurawi itp. urządzeń.

Na czym polegają przeglądy

Częstotliwość przeglądów urządzeń określona jest w instrukcji obsługi urządzenia, a jeśli ta nie jest dostępna, wykonuje się ją na podstawie zdobytej wiedzy technicznej, norm i widocznego stanu technicznego urządzenia. Podczas przeglądu weryfikuje się wszystkie elementy i podzespoły maszyn, sprawdzając stopień ich zużycia, prawidłowość działania i pozostałe parametry mające wpływ na sprawność i bezpieczeństwo pracy.

Na czym polega konserwacja

Konserwacja suwnic i urządzeń dźwignicowych określana również jest mianem serwisu. Polega na wymianie płynów eksploatacyjnych, węży i przewodów hydraulicznych oraz pozostałych elementów mogących ulec zużyciu eksploatacyjnemu. Konserwacja to działanie profilaktyczne, mające zapobiegać lub spowalniać proces zużycia. Regularnie wykonana konserwacja pozwala utrzymać urządzenia w najlepszym stanie technicznym.

Na czym polega remont

Remont to najbardziej złożona usługa, którą wykonujemy dla w/w urządzeń. Może polegać na wymianie tylko jednej części lub całego podzespołu. W przypadku dostępności na rynku części zamiennych remont jest stosunkowo prosty do wykonania. Co jeśli jednak części brakuje, bo np. nie są już produkowane? W takim przypadku jesteśmy w stanie je wykonać na zamówienie, na podstawie dostarczonego wzoru lub dokumentacji.

Jeszcze Nie Jesteś Zdecydowany?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Jak wykonujemy remonty i przeglądy suwnic i urządzeń dźwignicowych?

Posiadamy własne warsztaty naprawcze umożliwiające naprawę uszkodzonych urządzeń lub podzespołów, a nawet dorobienie uszkodzonych części zamiennych jeśli nie są dostępne na rynku. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu naszych warsztatów oraz świetnemu wyszkoleniu pracowników, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naprawiamy suwnice na miejscu, w firmie klienta lub poszczególne elementy po ich wymontowaniu w naszym warsztacie. Zapewniamy Państwu szereg dodatkowych usług, takich jak demontaż, transport, późniejsze przeglądy i cykliczny serwis. Działamy w sposób kompleksowy, mający na celu zapewnienie jak największej niezawodności i dostępności urządzenia w pracy Państwa firmy. Aby dowiedzieć się ceny za remont suwnic, prosimy o kontakt z naszą firmą i przekazanie najważniejszych informacji dotyczących zlecenia – rodzaju suwnicy, charakteru usterki itp. nasi doradcy przygotują ofertę na remont wraz z obowiązującymi obecnie cenami.

Zleć nam remont – zaufaj naszemu doświadczeniu

Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają stosowne dopuszczenia do przeprowadzania konserwacji i odbioru urządzeń transportu bliskiego, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego w Katowicach. To bardzo ważne, ponieważ skraca czas potrzebny na ponowne uruchomienie maszyn, dając również poczucie solidnie i dobrze wykonanej pracy, gwarantującej bezpieczne użytkowanie sprzętu.

Zadzwoń do nas

Tel: +48 32 225 20 02
Fax: +48 32 225 20 30

Wyślij wiadomość

Biuro: kontakt@piadrem.pl
Sprzedaż: kontakt@piadrem.pl

Siedziba firmy

PIADREM s.c.
ul. Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice

Piadrem

Jesteśmy producentem stojaków podpornościowych ciernych typu VALENT, stojaków hydraulicznych typu SHC oraz przenośników taśmowych dla górnictwa.

NIP: 2220880375
REGON: 241688142

Na skróty