Jesteś tutaj: Oferta Remont maszyn budowlanych i rolniczych

Remont maszyn budowlanych i rolniczych

Remont maszyn budowlanych i rolniczych

Wykonujemy kompleksowe usługi remontowe maszyn budowlanych, rolniczych, drogowych i komunalnych (naprawy mechaniczne, elektryczne,
naprawy elementów hydraulicznych i pneumatycznych).
W zakresie naszych usług mieszczą się naprawy układów napędowych, układów kierowniczych, naprawy mechanizmów gąsienicowych, reduktorów
jazdy, zwolnic, naprawy łyżek koparek, ramion, osłon, naprawy naczep samochodowych i wiele więcej.

Jakie maszyny naprawiamy?

 • Walce drogowe
 • Stabilizatory gruntu
 • Koparki
 • Koparko ładowarki
 • Spychacze
 • Maszyny rolnicze
 • Maszyny drogowe
 • Maszyny komunalne

Wszystkie wyżej wymienione urządzenia to złożone mechanizmy o skomplikowanej konstrukcji. Za prawidłową oraz bezpieczną pracę każdej z nich odpowiada sprawność wszystkich podzespołów i układów. Wraz z rosnącym czasem eksploatacji, poszczególne elementy mogą ulegać naturalnemu zużyciu, stopniowo wpływając na pogorszenie jakości i wydajności pracy urządzenia. W wyniku tego wykonana przez nią praca może nie spełniać podstawowych kryteriów jakości i będzie wymagać poprawy. To oczywiście generuje dodatkowe, niepotrzebne koszty. Nie można także zapominać o tym, że niesprawne maszyny stwarzają zagrożenie dla ich operatorów oraz osób postronnych. Aby temu zapobiegać przeprowadza się ich okresowe przeglądy i jeśli to konieczne, naprawy wybranych elementów oraz układów. Tym ostatnim zajmuje się nasza firma.

Jeszcze Nie Jesteś Zdecydowany?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Jak wykonujemy kompleksowe remonty maszyn?

Wieloletnie doświadczenie oraz kadra znakomicie wyszkolonych fachowców pozwala naszym sprawnie, terminowo i rzetelnie wykonywać wszystkie zlecone remonty. Odbywają się one w naszych własnych kompleksowo wyposażonych warsztatach, co zapewnia nam swobodę działania i niezależność od podwykonawców. Posiadając nieograniczony dostęp do wszystkich wymaganych części zamiennych, jesteśmy w stanie każdą maszynę przywrócić do stanu jej świetności.

Przegląd maszyny

Oddane do nas maszyny zawsze przechodzą wnikliwy przegląd, w trakcie którego sprawdzamy ich stan oraz identyfikujemy i opisujemy usterki i części wymagające naprawy.

Przygotowanie kosztorysu

Działamy transparentnie i stawiamy na precyzyjny system komunikacji z klientem. Nasze oferty cenowe napraw są wiążące i pozwalają w spokoju zdecydować czy naprawa ma się odbyć czy nie.

Remont maszyn

Po akceptacji kosztorysu i podpisaniu umowy na remont, przystępujemy do pracy. Czas potrzebny na wykonanie całego remontu zależy od złożoności naprawy i dostępności części.

Odbiór maszyny

Po wykonanym remoncie maszyny przechodzą dokładną kontrolę jakości i sprawności, a następnie odbywa się ich odbiór przez klienta. Zapewniamy również transport maszyn do zleceniodawcy.

Co dokładnie naprawiamy?

 • Naprawy układów napędowych
  Układy napędowe pojazdów są narażone na uszkodzenia wskutek zużycia materiału oraz pracy w trudnych warunkach i pod dużym obciążeniem. Awaria układu napędowego najczęściej oznacza unieruchomienie maszyny i kosztowny przestój w pracach.
 • Naprawy układów kierowniczych
  Maszyny z niesprawnym układem kierowniczym nie mogą być dopuszczone do użytku, gdyż operator nie ma nad nimi pełnej kontroli. Użytkowanie maszyn z niesprawnym układem może grozić poważnym wypadkiem, dlatego tak ważny jest fachowo przeprowadzony remont.
 • Naprawy mechanizmów gąsienicowych
  Gąsienice pozwalają maszynom pracować w bardzo trudnych warunkach terenowych, zapewniając im niezbędną stabilność. Złożona budowa mechanizmów oznacza skomplikowaną naprawę w razie awarii. Powierzając tę pracę nam, będzie ona wykonana prawidłowo.
 • Pozostałe naprawy
  Oprócz wyżej wymienionych przeprowadzamy również naprawy i remonty reduktorów jazdy, zwolnic, naprawy łyżek koparek, ramion, osłon, naprawy naczep samochodowych i wszystkich innych podzespołów, które uległy zużyciu lub awarii. W przypadku braku potrzebnych części zamiennych, jesteśmy w stanie wykonać je samodzielnie. Jest to jeden z największych atutów współpracy z naszą firmą. Tam gdzie inni rozkładają bezradnie ręce, my zakasujemy rękawy i bierzemy się co ciężkiej pracy!

Zadzwoń do nas

Tel: +48 32 225 20 02
Fax: +48 32 225 20 30

Wyślij wiadomość

Biuro: kontakt@piadrem.pl
Sprzedaż: kontakt@piadrem.pl

Siedziba firmy

PIADREM s.c.
ul. Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice

Piadrem

Jesteśmy producentem stojaków podpornościowych ciernych typu VALENT, stojaków hydraulicznych typu SHC oraz przenośników taśmowych dla górnictwa.

NIP: 2220880375
REGON: 241688142

Na skróty