Jesteś tutaj: Oferta Remont pomp, silników hydraulicznych, agregatów, pras itp.

Remont pomp, silników hydraulicznych, agregatów, pras itp.

Remont pomp, silników hydraulicznych, agregatów, pras itp.

Wykonujemy kompleksowe usługi remontowe n/w urządzeń

Agregaty hydrauliczne zasilające

Pompy tłokowe osiowe producentów: REXROTH, DANFOS, KAVASAKI i inne

Pompy hydrauliczne ręczne typu ENERPACK itp.

Rozdzielacze hydraulicznych

Silniki pneumatyczne

Ściągacze hydrauliczne – różne typy

Wciągniki i wciągarki (mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne )

Silniki hydrauliczne wysokoobrotowe zębate i tłoczkowe DANFOS, REXROTH, POCLAIN itp.

Silniki hydrauliczne wolnoobrotowe – gerotorowe DANFOS, REXROTH, POCLAIN itp.

Wiele innych

Sprawne maszyny to sprawnie działająca firma

Każda branża korzysta ze specyficznych dla siebie maszyn i urządzeń. Czynią one ich pracę wydajniejszą, szybszą i dokładniejszą. Niestety każde urządzenie mechaniczne ma to do siebie, że narażone jest na mniejsze lub większe usterki mechaniczne. Czym są one powodowane? Przyczyn może być naprawę wiele.

Poznaj przyczyny awarii pomp, silników hydraulicznych, agregatów i pras

Zmęczenie materiału

Urządzenia są projektowane w taki sposób, aby mogły niezawodnie pracować przez określoną liczbę cykli lub roboczogodzin. Kiedy zbliża się ta granica, trzeba się liczyć z ryzykiem wystąpienia awarii. Jak można im zapobiegać? Między innymi przeprowadzając regularny serwis. Pod wpływem obciążeń, drgań, temperatury, wilgoci, materiały z których są wykonane maszyny mogą ulec osłabieniu, wpływając tym samym na niezawodność całej maszyny. Przegląd takiego urządzenia pozwala odpowiednio wcześnie znaleźć jego słabe punkty i je wymienić na nowe.

Nieprawidłowa eksploatacja

Pod wpływem złego użytkowania maszyn, mogą one ulec zniszczeniu. Co zaliczamy do nieprawidłowej eksploatacji? Jest to bardzo szerokie pojęcie, w którym zawierają się działania niedopuszczane przez producenta – przegrzanie maszyn, praca na zbyt wysokich obrotach, użytkowanie w warunkach, do których maszyna nie została stworzona oraz brak cyklicznych przeglądów i serwisu. Awarie spowodowane nieprawidłową eksploatacją zazwyczaj nie są objęte naprawami gwarancyjnymi, dlatego trzeba je wykonać na swój koszt – np. w naszej firmie.

Przypadki losowe

Podczas użytkowania maszyn i urządzeń nie można również wykluczyć przypadków losowych, w których uległy one zniszczeniu. Może to być błąd ludzki czy inne uszkodzenie mechaniczne, na które nie mieliśmy wpływu. Zależnie od charakteru takiej usterki, jej naprawa może być mniej lub bardziej kosztowna, trwać krócej lub dłużej. Jakie czynniki mają na nie wpływ? Jest to przede wszystkim dostępność części – czy można je zakupić czy może trzeba wykonać od podstaw, a także stopień skomplikowania maszyny, jej położenie oraz dostępne moce przerobowe naszej firmy.

Jeszcze Nie Jesteś Zdecydowany?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Co można zyskać, powierzając nam remont swoich pomp i maszyn?

Trafna diagnoza

Każde urządzenie jest inne i inny może być rodzaj usterki. Zanim przystąpimy do naprawy, zawsze przeprowadzamy dokładną diagnostykę by określić rodzaj usterki i przedstawić wiarygodny kosztorys naprawy.

Dostępność części

Współpracujemy z największymi producentami i dystrybutorami maszyn i części zamiennych. W przypadku ich braku na rynku, możemy samodzielnie dorobić potrzebne elementy, posiłkując się swoją wiedzą i sprzętem.

Gwarancja na naprawę

Na wszystkie prace udzielamy pisemnej gwarancji, która daje poczucie bezpieczeństwa o swoje finanse i nieprzerwaną produkcję. Realizujemy przy tym zamówienia składane przez firmy, jak i przez osoby indywidualne.

Krótkie terminy

Zawsze staramy się proponować naszym klientom najkrótsze możliwie terminy realizacji remontów, widząc że wyłączenie maszyn z pracy oznacza dla nich opóźnienia, straty finansowe i inne problemy logistyczne.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń do nas

Tel: +48 32 225 20 02
Fax: +48 32 225 20 30

Wyślij wiadomość

Biuro: kontakt@piadrem.pl
Sprzedaż: kontakt@piadrem.pl

Siedziba firmy

PIADREM s.c.
ul. Karola Miarki 36, 41-400 Mysłowice

Piadrem

Jesteśmy producentem stojaków podpornościowych ciernych typu VALENT, stojaków hydraulicznych typu SHC oraz przenośników taśmowych dla górnictwa.

NIP: 2220880375
REGON: 241688142

Na skróty